O mnie

Imię? Dominika. Wiek? 20. Kim jestem? Dobre pytanie, na które jakoś zawsze trudno konkretnie odpowiedzieć. Czasami wredna czy też złośliwa, mały hejter o sceptycznym podejściu do wielu rzeczy.

Rudzielec z kolekcją czerwonych szminek i eleganckich koszul oraz czarnych ubrań. Wrocławianka z wyboru, gdzie razem z trzema babami tworzy tajną bazę, w której brakuje jej tylko zwierzaka (choć znajdzie się pewna Owieczka 😉 )

Kobieta zmienna, która dalej do końca nie wie, co chce w życiu robić. Studentka judaistyki, a w przyszłości może i dziennikarstwa lub psychologii. Kocha książki, a o muzyce może gadać godzinami.

Znajdziecie mnie także tutaj:

5 thoughts on “O mnie

 1. Dziewczyna z Polibudy, kochająca czytać.
  Jesteś w takim razie rzadkim przypadkiem, który jest w stanie spróbować a być możne nawet ukończyć „Ślepowidzenie” Petera Wattsa; ba, nie tylko przeczytać ale jeszcze mieć z tego mnóstwo frajdy, przemyśleń i jeszcze więcej pytań otwierających pewne furtki. Autor bez żadnej taryfy ulgowej wymaga od czytelnika wyobraźni, pewnego instynktu technicznego i zdolności docenienia tego, jak spójną układankę literacką tworzy, na krok nie oddalając się od tego co możliwe/niemożliwe z punktu widzenia budowy maszyn, w tym tych inteligentnych – białkowych 🙂
  Zdecydowanie polecam taką próbę.

  Lubię to

  1. Już coś słyszałam o tej książce i mam ją na swojej liście 😉 A budowa maszyn… cóż… moją specjalizacja 😉 Więc po twojej krótkiej recenzji wiem, że to jest dla mnie must read 😀

   Lubię to

   1. Czekam zatem na recenzję.
    Jako absolwent Polibudy Wrocławskiej – z podwójną ciekawością 🙂

    Lubię to

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s