taki ładny stosik

Taki ładny stosik – marzec 2015

W marcu moje postanowienie „nie kupuj książek” umarło dokumentnie. Z siedmiu tylko dwie dotarły do mnie jako egzemplarze recenzenckie. Nałóg jest silny i chyba przestane z nim walczyć. Choć zawalone półki z tymi „do przeczytania” trochę mnie jednak smucą. 

Jestem bardzo ciekawa trylogii autorstwa Zygmunta Miłoszewskiego. Tyle dobrego w końcu można było się o niej nasłuchać. Teraz mam już komplet, więc można wziąć się do czytania 🙂
Promocje na Taniej Książce były ostatnio niesamowite, to i żal było z nich nie skorzystać. Przez moją miłość do Kevina Spacey w roli Franka Underwooda i całej tej politycznej rozgrywki, musiałam prędzej czy później zaopatrzyć się w „House od Cards”. „Armagedon w retrospektywie” Vonneguta też jest tutaj nie bez powodu. Zachwycona „Rzeźnią numer 5” nie mogła powstrzymać. Do tego ta wspaniała cena – 9 zł. Murakami natomiast robi za eksperyment, gdyż żadnej jego książki jeszcze nie czytałam. Mam nadzieję, że się nie zawiodę!
Angielski kryminał w polskim klimacie. „Toń” zostałam mi sprezentowana przez portal eKulturalni.pl. Wypatrujcie recenzji, bo pojawi się już niedługo!
Na koniec pierwsza książka od Znaku – „W cieniu”. Jeszcze jej niestety nie zaczęłam, ale aż zżera mnie ciekawość, bo zapowiada się niesamowicie. 
Tak oto prezentują się moje marcowe zdobycze. A co Wam udało się upolować w tym miesiącu? 
Advertisements

9 thoughts on “Taki ładny stosik – marzec 2015

  1. Polecam Miłoszewskiego, mnie urzekła seria o prokuratorze Szackim, też mam to wydanie z Nowej Fali 🙂 Kevin Spacey i House of card, tego nawet nie trzeba komentować, bo wszystko jasne. Ja też otrzymałam „W cieniu” od wydawnictwa Znak, jednak lekturę mam już za sobą 🙂

    Lubię to

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s