Mimo postanowienia, że nie będę kupować książek dopóki obecnie posiadanych nie przeczytam, moja półka w lutym powiększyła się o kilka ciekawych pozycji. Siedem książek mieszczących się w ramach thrilllerowo-krymianlnych, czyli to co tygryski lubią najbardziej!

Zacznijmy od przesyłki z Wydawnictwa MG. Mieliście o niej okazję czytać ostatnio, a teraz razem ze mną  pozachwycajcie się piękną okładką. Recenzję „Zbrodni i kary” Fiodora Dostojewskiego znajdziecie tutaj. 
Następnie pod ostrzał pójdzie „Pandemia” Jany Wagner od portalu eKulturalni.pl. Jestem już na końcówce, więc recenzja najpóźniej w poniedziałek. Myślę, ze jest to pozycja, która fanom klimatów postapokaliptycznych powinna przepaść do gustu. Nawet tym bardzo wymagającym. 

Pierwsza książka od Wydawnictwa Czwarta Strona. Przedpremierowe wydanie „Ene, due, śmierć” trafiło do mnie na początku miesiąca, ale z opinią o tym mrożącym kryminale wstrzymam się do 4 marca. Czekajcie i wypatrujcie!
Fani seriali kryminalnych na pewno słyszeli o „Kościach” z doktor Brennan w roli głównej. I choć postać serialowa znacząco różni się od jej książkowej wersji, warto zapoznać się z oryginałem. Mi taką możliwość dała księgarnia Matras, z którą współpracuję od połowy miesiąca. 
Wydawnictwo Sine Qua Non nigdy mnie nie zawodzi. Wczoraj odebrałam z poczty te oto dwa cudeńka – „Anatomia kłamstwa” i „Strefa zero”. Oj, będzie się działo!
Mówiłam, że nie będę kupować książek? Hahaha! Wytrwałam prawie cały miesiąc, ale gdy natrafiłam na „Gniew” Zygmunta Miłoszewskiego… To było po prostu silniejsze ode mnie!
Wszystkie powyższe książki to nie tylko zdobycze, ale i  mój plan czytelniczy na najbliższy miesiąc. Jak mi to wyjdzie? Nie wiem. Mam nadzieję, że lepiej niż w lutym, który czytelniczo był słaby. Wszystko przez olimpiadę psychologiczną, która swój finał miała wczoraj i w które [samozachwyt mi się włączył] zajęłam piąte miejsce i zdobyłam indeks na psychologię w Opolu. Czy się wybiorę? Raczej nie, ale takie rzeczy lepiej mieć, bo nigdy nic nie wiadomo. 
A Wy co upolowaliście w lutym? 🙂
Advertisements

10 myśli na temat “Taki ładny stosik – luty 2015

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s