Kolejny miesiąc, który zaowocował wieloma nowymi zdobyczami. Nie ma to tamto, trochę tego jest. Zaczynam się zastanawiać czy nie cierpię na jakąś odmianę zbieractwa… Nie żeby mi to jakoś bardzo przeszkadzało.

O części z nich pisałam już na blogu. Zachęcam do zapoznania się z recenzjami 🙂

Na pierwszy ogień idą te pozycje, przez które zmniejszyły się moje wolne środki na koncie. Dobrze, że używane, bo inaczej bym już totalnie zbankrutowała. Było jednak warto! Dwa tomy Wiedźmina w białym [!] wydaniu, które łechce moją kolekcjonerską duszę. Do tego trzy tomy „Kłamcy” mojego ukochanego Jakuba Ćwieka.

Na Wydawnictwo Sine Qua Non zawsze można liczyć. Był tak i tym razem. Brakowało mi do kolekcji „Chłopców” drugiego tomu i tym właśnie mnie uraczyli. Dodatkowo dostałam też „Republikę Piratów”, o której mogliście już przeczytać. 
Niedawno miałam okazję poznać i chwilę porozmawiać z Karoliną Wojtaszek, autorką „Ognistych skrzydeł”, które widzicie obok. To właśnie od niej dostałam ten egzemplarz, za co bardzo dziękuję. Recenzja już niedługo. 
W tym miesiącu udało mi się także nawiązać współpracę z Wydawnictwem In Rock, a „Metallica. Bez przebaczenia” to pierwsza (i mam nadzieję, że nie ostatnia) książka, jaką będę miała przyjemność dla nich zrecenzować. 
Neil Gaiman to kolejny z moich ulubionych pisarzy. Nie mogłam więc się doczekać, aż przeczytam jego słynny już komiks o Sandmanie, Władcy Snów. Za „Preludia i nokturny” muszę podziękować Egmontowi i Klubowi Świata Komiksu. 
Na sam koniec niespodzianka od eKulturalnych. Audiobook to coś, od czego do tej pory stroniłam, ale skoro przekonałam się do ebooków, to może i słuchowiska polubię. A „Cyrk” Sławomira Michorzewskiego, który czyta wspaniały Janusz Chabior, wydaje się idealny. 
Tak się prezentują moje zdobycze. A Wy co upolowaliście w tym miesiącu? 🙂
Advertisements

12 myśli na temat “Taki ładny stosik – styczeń 2015

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s